گیربکس فینال درایو مسافرتی چیست؟

September 12, 2022
آخرین اخبار شرکت گیربکس فینال درایو مسافرتی چیست؟

به عبارت دیگر /استفاده شده/ درایوهای نهایی سفر چرخ دنده های سیاره ای هستند.آنها برای همه ماشین هایی که در مسیرهای کاترپیلار کار می کنند قابل اجرا هستند.در بیل مکانیکی همیشه دو گیربکس مسافرتی دور از هم قرار دارند که ساختار فشرده ای را تشکیل نمی دهند.آنها عمدتاً برای افزایش گشتاور و در نتیجه کاهش سرعت در مسیرها استفاده می شوند.

در درایو نهایی سفر، انتقال با استفاده از دنده های به هم پیوسته انجام می شود.بسته به ساختار چرخ دنده سیاره ای می توانیم مجموعه های کاهش مرتبه اول، دوم و سوم را تشخیص دهیم.

همانطور که از نام خود پیداست، عملکرد چرخ دنده سیاره ای اغلب با منظومه شمسی مقایسه می شود.مکانیسم عمل را می توان به شرح زیر توصیف کرد: در مرکز چرخ دنده سیاره ای، یک چرخ خورشیدی وجود دارد و عناصر دیگر مانند سیارات در اطراف آن می چرخند.چه زمانیچرخ دنده هابا چرخش حول محور خود، انرژی به چرخ‌های ماهواره‌ای منفرد در داخل محفظه حامل تقسیم می‌شود.این چرخ ها انرژی را به عناصر بعدی سیستم منتقل می کنند.
مزایای
چرخ دنده های سیاره ای بسیار محبوب هستند زیرا به شما اجازه می دهند آزادانه سرعت و نیروی چرخش را تغییر دهید.آنها به ویژه در ماشین هایی استفاده می شوند که در پیچ های بالا کار می کنند و ابعاد کلی کوچکی دارند.مزیت آنها حمل و نقل درایو چند نقطه ای است.به لطف آن دندان های تکی در چرخ های دندانه دار در معرض بار کمتری قرار می گیرند.این بر عمر چرخ دنده سیاره ای تأثیر می گذارد.

برای سال ها استفاده از گیربکس سیاره ای بهترین روش انتقال درایو در ماشین های ردیابی است.

آخرین اخبار شرکت گیربکس فینال درایو مسافرتی چیست؟  0
خرابی درایو نهایی سفر
چرخ دنده های سیاره ای در معرض خرابی های مکرر هستند.این به چند دلیل.به طور معمول، برخی از قسمت های داخلی گیربکس مسافرتی شکسته می شود، به عنوان مثال، یک شفت، دنده میانی، یا مهر و موم.اگر نسبتا سریع عکس العمل نشان دهیم و قطعه شکسته را تعویض کنیم، پس نباید مشکل اساسی داشته باشیم.

اگر علائم را نادیده بگیریم - ترک خوردن، نشت روغن، افت قدرت - آنگاه می‌توانیم باعث نابودی کامل چرخ دنده سیاره‌ای شویم.با توجه به گستردگی آسیب های داخلی، امکان بازسازی آن وجود نخواهد داشت.یا هزینه های آن به طور قابل توجهی از خرید چرخ دنده سیاره ای استفاده شده در شرایط خوب فراتر خواهد رفت.درایوهای نهایی سفری استفاده شده ایده بسیار خوبی هستند اگر از منابع منشأ آنها مطمئن باشیم.

شایع ترین علت خرابی، کمبود روغن گیربکس است، زیرا تمایل به فرسودگی سریع دارد.نبود روغن در گیربکس مسافرتی یا کم بودن آن باعث تشنج می شودبلبرینگ ها، سایش غلتک های مهاجم، تغییر شکل دندان ها و حتی ترکیدن بدن.بنابراین، نظارت مداوم بر وضعیت آن ضروری است، زیرا از این طریق از آسیب های غیر ضروری جلوگیری می کنیم.

آخرین عامل کلیدی که بر خرابی درایو نهایی سفر تأثیر می گذارد، روغن بیش از حد در هاب است زیرا مالکان یا اپراتورها اغلب درایو نهایی را پر می کنند.روغنبا روش "کامل".هنگامی که دما افزایش می یابد، روغن شروع به افزایش حجم می کند.این باعث می شود مهر و موم ها به بیرون رانده شوند و در نتیجه نشت روغن یا ترکیدن بدنه رخ دهد.

مهر و موم نیز باید موضوع کنترل باشد.متأسفانه ما هیچ تأثیری از فرسودگی آب بند ها نداریم که باعث نشت روغن و در نتیجه گرفتگی یاتاقان ها می شود.بنابراین، ما فقط باید مرتباً بررسی کنیم که دستگاه ما به درستی کار می کند.